Çameli'de çalışmalar tam gaz

Çameli’de karla mücadele ekipleri çalışmalarına devam ediyor.

Çameli'de çalışmalar tam gaz

Çameli’de karla mücadele ekipleri çalışmalarına devam ediyor.

Fatih İLHAN
Fatih İLHAN
29 Aralık 2016 Perşembe 12:55
Çameli'de çalışmalar tam gaz

Çameli Belediyesi kar yağışının başlamasıyla birlikte Çameli genelinde hayatın olumsuz etkilenmemesi için çalışmalarını sürdürüyor. 
Kış mevsimi öncesinde olumsuz hava şartlarına karşı tedbir alan Çameli Belediyesi, kar yağışının başlamasıyla birlikte çalışmalarına hız verdi. Kar müdahale ekipleri kar temizleme ve kürüme çalışmalarına devam ediyor. Kar ve buzlanmaya karşı, kar küreme, tuzlama çalışması yapan ekipler, vatandaşların olumsuz etkilenmemesi için çaba harcıyor.
Kar çalışmaları ile ilgili bir açıklama yapan Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, “Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Çalışan Hamile ve Engelli Vatandaşlarımızda izinlidir. Belediyemizin Kar temizleme ekipleri aralıksız çalışmalara devam ediyor sabahın erken saatlerinde başlayan çalışmalarda ulaşımda sıkıntı yaşamamak için koordineli olarak sürdürüyoruz. Tuzbeli Beli ve Kırkbudak Mevkiindeki yoğun kar nedeniyle kapanan yollar ani müdahale edilerek yollar ulaşıma hemen açılıyor. Çameli'ye gelen vatandaşlarımızın araçlarında zincir bulundurmaları ve araçlarınla yavaş seyir etmelerini rica ediyoruz''dedi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol